SUČKY   PSI   ŠTENIATKA   ODCHOVY   PRT   O NÁS   LINKY   KONTAKT

FOX MEADOW'S H-VRH

nar. 14.07.2018   0 psov / 1 sučka
o. Cuchulann RAF (UK)
X
Destiny & Raf
m. Fox Meadow's DESTINY

Destiny bola nakrytá psom Cuchulann RAF (import Írsko). Raf pochádza od chovateľa pracovných teriérov pána Dessieho Mackina.

14.7. sa narodilo 1 šteniatko, sučka HURRICANE, voláme ju Laney, podľa augustového hurikánu Lane.

Laney je veselé, veľmi milučké temperamentné šteniatko a asi najkrajšie, aké sa u nás kedy narodilo. No od začiatku sa mi niečo nezdalo na jej chôdzi. V ôsmom týždni vyrástla, schudla a jej problém začalo byť vidieť. RTG žiaľ potvrdil moju obavu - Laney má vrodenú deformáciu chrbtice. Neoperovateľnú. V súčastnosti jej to nerobí žiadne ťažkosti, len má krivý chrbátik - kto nevie, si to asi ani nevšimne. Nik však nevie povedať, aké problémy to spôsobí v budúcnosti, kedy začnú, či s tým dokáže žiť len mesiace, alebo bude mať normálnu dĺžku života. Či ochrnie, či bude mať bolesti. Alebo sa stane zázrak ako u našej Queenie (s inou diagnózou), dožije sa staroby a problémy mať nebude. Laney bude chodiť na fyzioterapiu, ktorá by jej mohla pomôcť.
Laney mala byť pes na agility, ale kvôli tejto vade nikdy nebude môcť robiť šport kde sa skáče. Laney sa odsťahovala k rodinke do Českých Budějovíc, kde má kamaráta 12 ročného PRTa Archieho.H-šteniatko

FOTKY ŠTENIATKA