SUČKY   PSI   ŠTENIATKA   ODCHOVY   PRT   O NÁS   LINKY   KONTAKT

ŠTENIATKA

MOMENTÁLNE NEMÁME, NEPLÁNUJEME, VRHY U INÝCH CHOVATEĽOV SÚ DLHO DOPREDU ZADANÉ

Ďaľší vrh v najbližších rokoch neplánujeme. Máme 6 psíkov vo veku nad 9 rokov a jednu 5,5 ročnú nechovnú fenku, s ktorými sa momentálne venujeme len psím športom. Ďalší vrh bude, až si niekedy zas kúpime a vychováme chovnú sučku. Psíkov máme zatiaľ viac ako dosť, našťastie je toto plemeno naozaj dlhoveké - a preto to asi tak skoro nebude.

V prípade záujmu o šteniatko odporúčam navštíviť stránku klubu PJRTCG zas kúpime a vychováme chovnú sučku. Psíkov máme zatiaľ viac ako dosť, našťastie je toto plemeno naozaj dlhoveké - a preto to asi tak skoro nebude.

Počas koronakrízy sú ľudia doma a záujem o šteniatka je celosvetovo u všetkých chovateľov obrovský. Zohnať šteniatko je preto skoro nemožné, aj na horeuvedenom odkaze sa od apríla žiadne voľné štenatá neobjavili. S hľadaním šteniatka žiaľ naozaj momentálne neviem pomôcť, všetky vrhy sú vypredané dlho pred ich narodením s poradovníkom väčším, ako je reálna možnosť. Ak veľmi netrváte na konkrétnom plemene, nie ste pripravení čakať 6-12 mesiacov a potrebujete psíka už teraz, odporúčam návštevu miestneho útulku, tie psy ešte stále majú.
ODCHOV VO FOX MEADOW'S:

  • Benny (April Skies) a Ashley Naše šteniatka sú odchovávané v rodine, dobre socializované, odčervené, zaočkované, čipované, s FCI preukazom o pôvode, kúpnou zmluvou (so zárukou na geneticky podmienené vady) a základnou výbavou pre šteniatko (pet pas, obojok, vodítko, krmivo na prvý týždeň, deka/vet-bed, knižka o výchove, brožúrka o starostlivosti, hračky...). Vyrastajú v prostredí s množstvom rôznych podnetov. Sú čiastočne zvyknuté na vozenie sa autom, za dobrého počasia trávia pár hodín denne vonku na záhrade. O ich dobrú socializáciu sa okrem ľudí a matky starajú aj naše ostatné psy. Šteniatka sú na odber po dosiahnutí veku 9 týždňov. Vítame, keď noví majitelia chodia svojich budúcich domácich miláčikov pred odberom navštevovať.

  • V mojom chove je pre mňa najdôležitejšie zdravie, typická povaha a funkčný exteriér. Rodičia šteniatok sú dôkladne vyberaní a zdravotne testovaní. Vo Fox Meadow's už mám 5 generácií PRT pracovného typu, z pôvodných Anglických línií. Uprednostňujem kvalitu pred kvantitou, vrhy neodchovávam často a žiadna cesta za krycím psom pre mňa nie je príliš dlhá.

  • Pre naše šteniatka si predstavujem milujúcich majiteľov, u ktorých bude psík členom rodiny. Vítam, ak noví majitelia po odbere šteniatka naďalej so mnou komunikujú a rada so psíkom poradím a pomôžem. Naše šteniatka majú u mňa tiež prvý rok zabezpečené trimovanie zdarma.

  • Ak vás zaujíma cena takéhoto šteniatka, odpúčam odkaz "cenník"

  • Fotogaléria - ako vyrastajú naše šteniatka.